Полтавський політехнічний ліцей

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Наше сучасне життя пов’язане з новітніми технологіями. На що б ми не глянули – все працює завдяки програмному забезпеченню: чи то ПК, чи то звичайний телефон, автомобіль, «розумний будинок» тощо. 

Оператори з обробки інформації та програмного забезпечення працюють на програмному рівні і забезпечують повноцінну роботу у різних середовищах. Починаючи зі встановлення та налаштування ПЗ, роботи у програмах, і закінчуючи розробкою у графічних редакторах, написанням сайтів. 

Зараз поліграфія заполонила усе навколо нас: зображення на футболках, чашках, автомобілях, випускні фотоальбоми (які ви вже почали обирати), фото на холстах і т.п. Ми співпрацюємо з поліграфічним підприємством «АстраЯ», однією з найвідоміших поліграфій у Полтаві. Нам проводять екскурсії, учні проходять практику на сучасному обладнанні. Як перспектива – залишаться на фірмі або відкриють власну справу. 

Але все починається з малого: прийшли, навчилися, почали працювати самостійно, прорахували перспективи і почали працювати на себе.

У Полтавському політехнічному ліцеї є 3 комп’ютерні майстерні. На фото представлена основна майстерня для професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”.

Знайомся з іншими професіями

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print