Полтавський політехнічний ліцей

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та учнів на різних етапах навчання i самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі.

Для того, щоб приєднатися до навчального курсу, скопіюйте код курсу, перейдіть в Google Classrom, в правому верхньому кутку натистінть на “+”, виберіть “Приєднатися до курсу” і вставте код курсу.

Дистанційні курси

Загальноосвітня підготовка

КодПредметВикладачКод курсу
1.Українська моваБакеєва П.О.
Скубій С.Г.

2.Українська літератураБакеєва П.О.
Скубій С.Г.
3.Зарубіжна літератураВедь З.Б. b7ur6nri
4.Історія УкраїниЄрмолаєва О.О.z3lqwvg
5.Всесвітня історіяЄрмолаєва О.О.olrcss2
6.Географія
10 клас
11 клас
Єрмолаєва О.О.
 shtxwly
eibcsmq
7.Англійська моваБакеєва П.О.
8.МатематикаКрюков Д.А.
8.Математика
алгебра
геометрія
Бобир О.П.


msmdcb6
zvudruu
9.Хімія
1 група
2 група
3 група
4 група
5 група
6 група
7 група
8 група
9 група
11 група
Халімон Ю.Ю.
3qyvd26
gvkmym5
ezo4oc5
mdgxrr5
mc5thme
fydjjqz
mgimmmd
pdmepqb
psmq2zu
mnkgrmh
10.Біологія, екологія
1 група
2 група
3 група
4 група
5 група
6 група
7 група
8 група
9 група
11 група
Халімон Ю.Ю.
g26u4cl
adccd6e
d3g3lmb
c4jusht
io2rz5n
fp2vc72
5zd2xyp
z4ztnqq
m76nl5v
qtuso76
11.Фізична культура і здоров’яБойко С.Є,
Чайка С.М.
qmhmbtl
47mxbya
12.Захист УкраїниЧайка С.М. gxa6q23
12.Захист України
1 група
6 група
8 група
Грінченко О.В
svsgztq
coz3w74
nzjlags
13.ТехнологіїРешетченко І.С.n6oteul
14.ІнформатикаБобир О.П.ibkq3my
15.Громадянська освітаЄрмолаєва О.О.,
Барбарош І.В.
x5wilf4
16.Фізика і астрономія:
фізика
астрономія
Бобир О.А.
hf73vt4
wcgvlgm
16.Фізика і астрономія
2 група
5 група
7 група
Сколота О.В.


2vtxis7
fj3binh
xsibu77
16.Фізика і астрономіяКрюков Д.А.

Загальнопрофесійна підготовка

КодПредметВикладачКод курсу
17.Охорона праціРешетченко І.С.
Барбарош І.В.
jyrvjmx
ze3e55q
18.Основи галузевої економіки і підприємництваБарбарош І.В.
19.ПДРОнішко А.В.
20.Основи трудового законодавстваБарбарош І.В.
21.Інформаційні технології:
ОКН
Електромеханік
Токар
Бобир О.П.



wk73s63
47dsnrb
wjha3yj
22.Навички успішної кар’єриВедь З.Б.
23.Основи правових знаньБарбарош І.В.
24.Правова освітаБарбарош І.В.
64.Демократія: ідеї на практиці Єрмолаєва О.Оumc6ilp

Спецпредмети

КодПредметВикладачКод курсу
25.Спецтехнологія
токарна
фрезерна
Барбарош І.В.
fuxdeov
wo5dbxg
26.Матеріалознавство
токар
фрезерeрувальник
Барбарош І.В.
tzwk73s
upu52q7
27.Допуски та технічні вимірювання
 токар
фрезерeрувальник
Барбарош І.В.
vsxgjf5
qt4mhod
28.Електротехніка з основами промислової електронікиБарбарош І.В.
29.Читання креслень
токар
фрезерeрувальник
Барбарош І.В. 
zfyjmld
vgqzc3y
30.Будова та правила керування верстатами з програмним керуваннямБарбарош І.В.
31.Обробка деталей на верстатах з програмним керуваннямБарбарош І.В.
32.Основи радіоелектронікиГрінченко В.О.fe2ppa7
33.Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ
3 група
7 група
Кальницький О.В.  
gbjvm2b
7hprk6i
34.ЕлектротехнікаКальницький О.В.yw5vsdf
35.Матеріалознавство (електромеханік)Грінченко В.О.jlfsgu
36.Слюсарні роботиБарбарош І.В.nkxvbmd
37.Основи робототехніки та програмуванняГрінченко В.О.rk6bonz
38.Англійська мова за професійним спрямуваннямБакаєва П.О.
39.ТОІГрінченко О.В.tqjhisu
40.ТКОІГорбатенко Т.Ю.lqiwbg3
41.Основи діловодстваСкубій С.Г.
42.Комп’ютерні мережіКрюков Д.А.
43.Майстерність в Corel DrawБобир О.П.
44.Основи роботи в ІнтеренетФілонська М.В.
45.Основи роботи на ПКФілонська М.В.
46.МашинописФілонська М.В.
47.Робота зі споживачами товарів та послуг Онішко А.В.
48.ЗКІСГрінченко В.О.coc235d
49.Основи модернізації архітектури ПККальницький О.В.
50.Основи технічного редагування та оформлення текстуФілонська М.В.
51.Основи комп’ютерної версткиФілонська М.В.
52.Основи вебдизайнуФілонська М.В.
53.Комп’ютерні системи та мережіГрінченко О.В.
54.Майстерність в PhotoshopГрінченко О.В.
1 група
11 група

223xivt
gsccx4w
55.Професійна етикаВедь З.Б.
56.Основи енергоефективностіОнішко А.В.
57.Візажна справаОнішко А.В.
58.Матеріалознавство (візаж)Онішко А.В.
59.Основи санітарії та анатомії обличчяОнішко А.В.ivzcjuz
60.Матеріалознавство (педикюр)Онішко А.В.
61.Манікюрна справаОнішко А.В.
62.Основи дизайну нігтівОнішко А.В. 
3ssh42l
63.Педикюрна справаОнішко А.В.uxhgog6

Виробниче навчання

ГрупаСпеціальністьМайстерКод курсу
1.Оператор комп’ютерного набору, візажистОнішко А.В.
2.Оператор з обробки інформації та програмного забезпеченняСколота О.В.3hr4eqz
3.Електромеханік з ромонту та обстуговування ЛОМКальницький О.В.
4.Оператор комп’ютерного набору, електромеханікГрінченко О.В.
5.Фрезерувальник, оператор верстатів з ПКПопов Є.М.
6.Оператор комп’ютерного набору, візажистФілонська М. В.
7.Електромеханік з ромонту та обстуговування ЛОМКальницький О.В.irs2u74
8.Електромеханік з ромонту та обстуговування ЛОМГрінченко В.О.5j2f6oc
9.Оператор комп’ютерного набору, візажистГрінченко О.В.
10.Косметик, манікюрник, педикюрникОнішко А.В.
11.Токар, оператор верстатів з ПККозін П.М.
12.Оператор з обробки інформації та програмного забезпеченняСколота О.В.xvtyous

Гуртки

Назва гурткаКерівник гуртка Код курсу
Гурток спортивних ігор Чайка С.М.s3lqsyy
Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на email
Email
Спільний доступ на print
Print