Полтавський політехнічний ліцей

Бібліотека

Бібліотека учням

… Бібліотеки не повинні бути тільки сховищами книг, не повинні служити і для забави, для легкого читання, – вони повинні бути центрами дослідження, які є обов’язковими для будь-якої розумної істоти. Н.Ф.Федоров

 

Протокол вибору підручників 2024

Протокол вибору підручників 2024
Протокол вибору підручників 2023

Бібліотека ліцею є інформаційним, навчальним, культурно-просвітницьким центром для викладачів, учнівської молоді та інших працівників, що надає інформаційну підтримку в організації освітнього процесу.
Бібліотека Полтавського політехнічного ліцею розташована на другому поверсі навчального корпусу в трьох кімнатах загальною площею 75м²:
– читальна зала – 41м2
– 2 книгосховища – 34 м2
   Книжковий фонд бібліотеки налічує близько 17000 примірників та документів. Це – література з різних галузей знань: науки, техніки, економіки, політики, історії, художня література. Переважна частина книжкового фонду – навчальні видання: підручники, посібники, енциклопедії, довідники. 
 Основною метою роботи бібліотеки є забезпечення повного, якісного та оперативного бібліотечно – бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів. Бібліотечне обслуговування в ліцеї має свої, пов’язані з освітнім процесом, методи і особливості.
   Інформаційні функції бібліотеки Полтавського політехнічного ліцею мають два основні аспекти:
– інформаційне забезпечення розвитку учнів ліцею;
– інформаційна допомога педагогічному колективу в здійсненні навчальної та виховної роботи.
   Бібліотека сьогодні – це не тільки скарбниця інформації. Сюди йдуть за книгою та порадою, тут вчать самостійно працювати з книгою, спілкуватися.  В читальній залі проходять різнопланові  масові заходи: зустрічі з цікавими людьми,  засідання методичних та педагогічних  рад, заходи до знаменних і пам’ятних дат, дні відкритих дверей для абітурієнтів, тематичні виховні години. Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів ліцею, семінарів, предметних тижнів.
Масові заходи, що проводяться бібліотекою, сприяють всебічному розвитку особистості ліцеїстів, їх соціалізації як духовно досконалої особистості, розкриттю бібліотечного фонду, задоволенню інформаційних потреб користувачів.
   Читальну залу оснащену новими меблями. В ній представлено ряд виставок (книжкові, книжково-ілюстративні, періодичних видань, виставка-роздум, виставка-екскурс і т. д.)
  Завідує бібліотекою Клепець Ірина Олексіївна.
Ми працюємо з 8.30 до 16.30
Кожна остання п’ятниця місяця – санітарний день.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print