Полтавський політехнічний ліцей

ІТ спрямування

Полтавський політехнічний ліцей – це успішний старт у напрямку інформаційних та комп’ютерних технологій.
Ми маємо сучасну базу для навчання: комп’ютерні майстерні, офісну техніку, обладнання, програмне забезпечення, FREE-доступ до мережі інтернет з 100% покриттям навчального закладу та гуртожитку ліцею.

Молоді, прогресивні викладачі та майстри справжні ТОП у своїй справі. Програмісти, ІТ-шники, інформатики, зв’язківці за дипломами державного зразка, а також мають 100+ отриманих сертифікатів про навчання у цій сфері.

Педагоги не тільки навчають, а й постійно застосовують знання на практиці. Мають власні проєкти, над якими активно працюють, реалізують різноманітні ідеї.

Ми хочемо поділитися власними знаннями та вміннями, маємо базу і всі необхідні умови для успішного старту в ІТ.

З набутими знаннями та вміннями ти зможеш:

–         Працювати на будь-якому підприємстві, чи організації, де є комп’ютери (майже на всіх вони є).

–         Продовжити навчання у ВУЗі.

–         Працювати на себе, відкрити власну справу.

–         Вихід на біржу фрілансу.

В ході навчання ти здобудеш навики та компетентності:
– Досконально володіти ПК, працювати в операційній системі Windows. Навчаємо та практикуємо в програмах MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher та онлайн документами, таблицями презентаціями Google.
– Створювати, обробляти та редагувати зображення, працювати в програмах комп’ютерної графіки та дизайну Adobe Photoshop, Corel Draw, Canva.
– Вивчаємо композицію кадру для фото та відеозйомки, монтаж відео. Практикуємо в створенні власних анімацій та інтегруємо їх в інші учнівські проєкти.
– Створювати та адмініструвати сайти, працювати з програмами Блокнот, Notepad++, Visual Studio Code, Google Sites, WordPress.
– Працювати з мережевим обладнанням та комп’ютерними мережами, діагностувати несправності, прокладати мережі.
– Виконувати підбір комплектуючих ПК, складати системний блок.
– Ремонтувати комп’ютерну техніку, виконувати заміну комплектуючих, удосконалювати базу системного блоку та ноутбуку, кабель-менеджмент, чистка.

– Вивчаємо можливості програмного забезпечення та використовуємо його в ремонті ПК. Програми для фундаментальної роботи з жорстким диском: Victoria, Hard Disk Low Level Format Tool, Acronis, Crystal Disk Info. Програми для роботи з відеоадаптором, оперативною пам’яттю, процесором: Fur Mark,  MemTest86, CPU-Z, GPU-Z, Aida64.

– Створюємо моделі, проєкти, схеми в сучасних програмних симуляторах та середовищах TinkerCad, Spring Layout, Arduino.Окрім цих базових компетенцій ТІЛЬКИ у нашому закладі освіти ви матимете унікальну можливість розвиватися в інших популярних ІТ напрямках:

Соціальні мережі: Instagram, Facebook, TikTok, Youtube та ведення сторінок, вихід в рекомендації, створювати та наповнювати контентом.

Створення креативів та робота у додатку Canva.

Складання та пілотування дронів.

3D дизайн та друк.
Програмування Python.
Моделювання на налагодження комп’ютерних мереж у програмі Cisco Packet Trecer.
Пристрої Iot – системи розумний дім.

– Програмування Arduino.

– Відпрацювання навиків роботи в команді, стимулювання критично мислити, стрімити, візуалізувати 3D об’єкти у Counter-Strike. Проводимо відповідні турніри на відбір учасників у Чемпіонаті області та надаємо базу для проведення. 

Професії ІТ напрямку в ліцеї:

Робота графічним дизайнером, адміністратором сайту, веброзробником, контент-мейкером, розробником креативів, майстром комп’ютерних мереж, оператором друкарського устаткування, менеджером в поліграфії, інженером електроніки, майстром 3D друку та моделювання, оператором фотосалону, тестувальником, програмістом, адміністратором бази даних.

Робота візажистом, з вміннями створити та вести власний сайт, створювати друковану продукцію для себе та свого салону, вести сторінки в соцмережах, зробити якісний знімок своєї роботи на смартфон, обробити його, подати себе та свої роботи, ефективно продавати власні послуги. А також робота за комп’ютером у будь-якій організації.

Робота з електронікою: майстром з ремонту комп’ютерної, офісної чи телефонної техніки. Надавати консультативні послуги по підбору комплектуючих системного блоку та  складових ПК. Робота адміністратором, оператором комп’ютерного набору, майстром комп’ютерних мереж.

Робота секретарем, адміністратором, чи оператором ПК з уміннями вести сайт організації, створювати друковану продукцію, працювати з офісною технікою, планувати час керівника, організовувати поїздки, зустрічі.

Робота з електронікою: майстром з ремонту комп’ютерної, офісної чи телефонної техніки. Надавати консультативні послуги по підбору комплектуючих системного блоку та  складових ПК. Робота в магазинах комп’ютерної та побутової техніки таких як Brain, Foxtrot, Eldorado, Allo, Comfy. А також виконувати монтаж та налагодження мережевого обладнання у таких компаніях як Аватор, OptiNet, Укртелеком, Київстар, Воля, Triolan, AltaNet.

Заповнити заяву на вступ можна тут


Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print