Полтавський політехнічний ліцей

Оператор комп’ютерного набору. Візажист

Ви коли-небуть чули, що візажист може сам створити свою рекламу, відосік, чи візитку?

Ні?!

Професія «Оператор комп’ютерного набору. Візажист» є інтегрованою. Це означає, що в ході навчання ви отримаєте 2 професії. Їх ми постійно пов’язуємо між собою, бо кожна із них дуже цікава, сучасна та творча.
Наш досвідчений педагогічний колектив вдало покаже, пояснить, навчить, як можна використовувати сучасні ІТ навички у роботі візажиста.
Оформлення профілю в соцмережах, ведення блогу, SMM (менеджер соціальних мереж), створення якісних фото, відеоматеріалів та правильне їх розміщення на сторінках соцмереж.

А також сучасна робота практично в будь-яких галузях професійної діяльності завжди означає роботу на комп’ютері.

Оператор комп’ютерного набору – це людина, яка вводить інформацію в комп’ютер, обробляє її, працює з комп’ютерною технікою, телефоном із камерою та доступом до інтернету, соцмережами, програмами для обробки фото, відео, додатками – це все можна і потрібно використовувати у своїй роботі.

Цікаво???

Отож, в процесі навчання ви обов’язково навчитесь:

– Створювати сайти, відеоролики.

– Обробляти фотографії за допомогою Adobe Photohop.

– Створювати плакати, буклети, візитівки, публікації, пости.

– Працювати з комп’ютерними мережами та в мережі інтернет.

– Навчитесь працювати у текстовому редакторі Word, з табличним процесором Excel та базами даних.

– Створювати презентації та фотоколажі.

Щоб здивуватися, потрібна мить,

а щоб зробити дивовижну річ,

потрібні роки терпіння і наполегливої праці.
До. Гельвецій 

Ким мріяли стати в дитинстві наші мама, тато, бабусі й дідусі? Лікарями і вчителями, льотчиками і космонавтами …. Але сьогодні коло інтересів змінилося. Новий час диктує нові інтереси. Тепер мріють стати програмістами, модельєрами, економістами, дизайнерами ….

Оператор комп’ютерного набору. Візажист

Ці дві професії органічно поєднуються, але, щоб з вас вийшов чудовий фахівець, потрібно володіти теоретичними і практичними знаннями та вміннями, а головне – вміти гармонійно їх об’єднувати в процесі роботи.

Думаєте, що комп’ютери і візаж несумісні? 

Дивіться відосік!

*Роботи наших учениць: Кузьміної Каті, Султонової Марини, Єфименко Олени та Зарубенко Анастасії.

У XXI столітті талант до малювання може виявлятися не тільки на полотні. Така професія як візажист – художник на обличчі і тілі – це одна з неординарних можливостей висловити талант до мистецтва.

У перекладі з французької візажист – це «людина, що працює з обличчям», «естетист», тобто фахівець з догляду за шкірою обличчя і нанесення макіяжу.

Його завданням – є підбір макіяжу під образ в цілому! Будь-який вид макіяжу повинен гармоніювати з одягом, зачіскою, настроєм, та подією на яку збирається клієнт.

Дана професія розвиває художні здібності навіть тоді, коли ви зовсім не вмієте малювати. Вона навчить не лише роботі з клієнтами та на клієнтах, а й виконанню макіяжу на своєму обличчі.

Ми навчимо вас розбиратися в типах обличчя, архітектурі брів, розрізняти види повік, губ. Підбирати відтінки для виконання макіяжу враховуючи колірний тип зовнішності – колір очей, волосся і шкіри. Також допоможемо освоїти основи колористики.

Професія візажиста для нашої країни відносно нова. Раніше візажисти працювали тільки на кіностудіях і в театрах, їх називали гримерами.

Але час не стоїть на місці і виглядати чарівно мріє кожна жінка, незалежно від сфери своєї діяльності. Тому сучасний візажист просто зобов’язаний поєднувати в собі і гримера, і стиліста, і що не менш важливо – психолога! Він повинен за досить обмежений час відчути клієнта, щоб зробити образ досконалим!

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на email
Email
Спільний доступ на print
Print