Полтавський політехнічний ліцей

Оператор комп’ютерного набору. Візажист

Ви коли-небуть чули, що візажисти можуть самі створити креативні відео, візитку, чи обробити зображення?

Ні?!

Професія «Оператор комп’ютерного набору. Візажист» є інтегрованою. Це означає, що ви отримаєте 2 професії. Їх ми постійно пов’язуємо між собою, бо кожна із них дуже цікава, сучасна і творча.

Оператор комп’ютерного набору

Оператори комп’ютерного набору можуть виконувати завдання такі як: набір тексту, редагування документів, введення даних у бази даних, використання електронних таблиць, створення цікавих ігор, оформлення профілю в соцмережах, ведення блогу, SMM (менеджер соціальних мереж), створення якісних фото, відеоматеріалів та правильне їх розміщення на сторінках соцмереж.

Сучасна робота практично в будь-яких галузях професійної діяльності завжди потребує знань та вмінь на ПК.

Цікаво???

Отож, в процесі навчання ви обов’язково навчитесь:

– Створювати сайти, відеоролики.

– Обробляти фотографії за допомогою Adobe Photohop.

– Створювати плакати, буклети, візитівки, публікації, пости.

– Працювати з комп’ютерними мережами та в мережі Інтернет.

– Навчитесь працювати у текстовому редакторі Word, з табличним процесором Excel та базами даних.

– Створювати презентації та фотоколажі.

Професії Оператор комп’ютерного набору та Візажист органічно поєднуються, але, щоб з вас вийшли чудові фахівці, потрібно володіти теоретичними і практичними знаннями та вміннями, а головне – вміти гармонійно їх об’єднувати в процесі роботи.

Думаєте, що комп’ютери і візаж несумісні? 

Тож переконайтеся самі!

Візажист

Візажисти – творці краси, неповторності та комплексного догляду за шкірою!

Це не лише салонна робота. Це робота для реклами косметичних брендів, співпраця з фотографами. На разі жодна фотосесія, весілля, ювілей не обходяться без візажистів, які створять незабутній та неповторний образ.

Знаючи ази візажної справи кожна дівчина, жінка зможе виглядати неперевершено не витрачаючи багато сил, енергії та фінансів на створення повсякденного і вечірнього образів.

А ще, навчаючись даній професії, можна освоїти таку додаткову популярну спеціальність як БРОВІСТ. Це спеціаліст, який займається доглядом та оформленням брів. Він може коригувати їх форму, фарбувати, допомагати створювати бажаний вигляд.

Візажист – це також хороша можливість проявити свій талант для тих, хто любить малювати, виконуючи боді-арт, фейс-арт та креативні макіяжі.

Ми навчимо вас розбиратися в типах обличчя, архітектурі брів, розрізняти види повік, губ. Підбирати відтінки для виконання макіяжу враховуючи колірний тип зовнішності – колір очей, волосся і шкіри. Також допоможемо освоїти основи колористики.

Знайомся з іншими професіями

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на email
Email
Спільний доступ на print
Print