Фрезерувальник. Оператор верстатів з програмним керуванням

Фрезерувальник

Щоб дійти до мети, людині потрібно тільки одне – йти, навчаючись.

Професія «Фрезерувальник» – яка вона?
Уявіть: ось ви складаєте пазли, кожна його деталь має своє місце і форму. Фрезерувальник виготовляє такі запчастини, але з металу або інших матеріалів. Він стежить за тим, щоб всі деталі точно підходили одна до одної.
Серед таких елементів фрезерувальник виготовляє багато для різних галузей нашої країни:

• механічні деталі для машин та обладнання: шестерні, зубчасті колеса, вали та осі;
  • деталі для автомобілів: різні види болтів, гайок, гальмівні колодки;
  • деталі для електронної промисловості: різні монтажні плати;
  • деталі для медичної техніки: інструменти для хірургічних операцій.

Фрезерувальників називають «чарівниками фрези» та «повелителями металу», бо із безформного шматка металу, вони отримують складні за формою деталі, вироби високої точності та чистоти обробки.

Фрезерувальник і токар – це споріднені професії. Відмінність у тому, що фреза закріплена й обертається, а заготовка лишається нерухомою. У токарних верстатах – навпаки: заготовка рухається, а верстат залишається нерухомим.

Навчаючись у нас, ви станете майстрами своєї справи і будете здатні виконати завдання будь-якої складності.

Оператор верстатів з програмним керуванням

Автоматизація – це сьогодення і майбутнє розвитку промисловості. Уже зараз на підприємствах працюють токарні, фрезерні, шліфувальні верстати з числовим програмним керуванням. Їх обслуговують висококваліфіковані фахівці – оператори.

Оператор верстатів з програмним керуванням веде процес оброблення деталей з пульта керування верстатом, може керувати групою верстатів та контролювати процес обробки деталі за керуючою програмою.

Виробниче навчання і виробнича практика проходять на заводах м. Полтави.

І найголовніше – після випуску кожного учня та ученицю з радістю працевлаштують на одному з потужних підприємств міста:

– ТОВ «Торговий дім Полтавський автоагрегатний завод»;

– ПРАТ «Полтавський турбомеханічний завод»;

– ТОВ “ВІН -СЕРВІС”;

– ПП «Полтавський ливарно-механічний завод».

Знайомся з іншими професіями