Фрезерувальник. Оператор верстатів з програмним керуванням

Фрезерувальник

Щоб дійти до мети, людині потрібно тільки одне – йти, навчаючись.

Фрезерувальники обробляють складні криволінійні та пласкі поверхні деталей.

Фрезерувальників називають «чарівниками фрези» та «повелителями металу», бо із безформенного шматка металу, вони отримують складні за формою деталі, вироби високої точності та чистоти обробки.

Фрезерувальник і токар – це споріднені професії. Відмінність у тому, що фреза закріплена й обертається, а заготовка лишається нерухомою. У токарних верстатах – навпаки: заготовка рухається, а верстат залишається нерухомим.

Навчаючись у нас, ви станете майстрами своєї справи і будете здатні виконати завдання будь-якої складності.

Оператор верстатів з програмним керуванням

Автоматизація – це сьогодення і майбутнє розвитку промисловості. Уже зараз на підприємствах працюють токарні, фрезерні, шліфувальні верстати з числовим програмним керуванням. Їх обслуговують висококваліфіковані фахівці – оператори.

Оператор верстатів з програмним керуванням веде процес оброблення деталей з пульта керування верстатом, може керувати групою верстатів та контролювати процес обробки деталі за керуючою програмою.

Виробниче навчання і виробнича практика проходять на заводах м. Полтави.

І найголовніше – після випуску кожного учня та ученицю з радістю працевлаштують на одному з потужних підприємств міста:

– ТОВ «Торговий дім Полтавський автоагрегатний завод»;

– ПРАТ «Полтавський турбомеханічний завод»;

– ТОВ “ВІН -СЕРВІС”;

– ПП «Полтавський ливарно-механічний завод».

Знайомся з іншими професіями