Полтавський політехнічний ліцей

Протидія булінгу

Шановні учні та їх батьки, які опинилися у скрутній ситуації. Нагадуємо Вам про те, що питання цькування, чи то “буллінгу” не повинно замовчуватися! У нашому навчальному закладі діє Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти.

На жаль, раніше про цю проблему мало говорили, та питання булінгу варто обговорювати, адже з цього починається безпека дитини.

Як виявити, чи є ваша дитина жертвою цькувань у ліцеї, і що робити? Відповіді на ці запитання можна отримати безкоштовно зателефонувавши на національну дитячу “гарячу ліню” за номером 116 111 з мобільних, або 0800500225 зі стаціонарних. Дитяча “гаряча лінія” працює в Україні з 2013 року. Вона функціонує за принципом анонімності та конфіденційності. Цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія щодо безпеки дітей в інтернеті за номером 1545.

Служба у справах дітей Полтавської райдержадміністрації: керівник Петренко Яна Юріївна, адреса м. Полтава, вул. Шевченка, 5, тел. (0532)561606, e-пошта: ssd-polt-rda@adm-pl.gov.ua.

Ознайомитися із планом заходів, спрямованих на протидію булінгу у Полтавському політехнічному ліцеї на 2022-2023 навчальний рік.

Ми також раді повідомити про те, що у нашому навчальному закладі жодного випадку буллінгу небуло зареєстровано!

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print