Полтавський політехнічний ліцей

Протидія булінгу

Шановні учні та їх батьки, які опинилися у скрутній ситуації. Нагадуємо Вам про те, що питання цькування, чи то “буллінгу” не повинно замовчуватися! У нашому навчальному закладі діє Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти.

На жаль, раніше про цю проблему мало говорили, та питання булінгу варто обговорювати, адже з цього починається безпека дитини.

Як виявити, чи є ваша дитина жертвою цькувань у ліцеї, і що робити? Відповіді на ці запитання можна отримати безкоштовно зателефонувавши на національну дитячу “гарячу ліню” за номером 116 111 з мобільних, або 0800500225 зі стаціонарних. Дитяча “гаряча лінія” працює в Україні з 2013 року. Вона функціонує за принципом анонімності та конфіденційності. Цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія щодо безпеки дітей в інтернеті за номером 1545.

Служба у справах дітей Полтавської райдержадміністрації: керівник Петренко Яна Юріївна, адреса м. Полтава, вул. Шевченка, 5, тел. (0532)561606, e-пошта: ssd-polt-rda@adm-pl.gov.ua.

Ознайомитися із планом заходів, спрямованих на протидію булінгу у Полтавському політехнічному ліцеї на 2022-2023 навчальний рік.

Ми також раді повідомити про те, що у нашому навчальному закладі жодного випадку буллінгу небуло зареєстровано!

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на email
Email
Спільний доступ на print
Print