Полтавський політехнічний ліцей

Cisco

Починаючи з вересня 2023 року Полтавський політехнічний ліцей використовує курси для навчання від компанії Cisco. Cisco – це американська технологічна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві мережевого обладнання, програмного забезпечення для мереж, а також на наданні послуг з телекомунікацій та інформаційної безпеки.

У 2024 ми відкрили Академію Cisco в ліцеї

Це дає нам величезні переваги в освіті педагогів та подальшому навчанні учнів.

На сьогодні всі педагогічні працівники ІТ напрямку та 81% всіх здобувачів освіти отримали сертифікати з курсу «Вступ до кібербезпеки».

Перший. Навчання розпочинається з реєстрації на платформі skillsforall.com і проходження курсу «Вступ до кібербезпеки», який є обов’язковим для подальшого проходження навчання. Його інтегруємо в уроки інформатики, оскільки теми курсу та освітньої програми тісно пов’язані між собою.

Зареєструватися та пройти курс ви можете вже зараз (діє до 1 червня 2024 року) тут

Вступ до кібербезпеки 

Напрямок програмування Python використовуємо як факультативний курс та гурток. Для ширшого розуміння учнями всіх можливостей навчання, їх всебічного розвитку, а також для покращення їх рейтингу у подальшому працевлаштуванні.

Зареєструватися та пройти курс ви можете вже зараз (діє до 1 червня 2024 року) тут

Основи Python. Частина 1 

Серію курсів з програмним забезпеченням Packet Tracer інтегруємо в предмет Комп’ютерні мережі, а також як факультативна та гурткова робота. Спеціальності, у яких безпосередньо вивчається предмет Комп’ютерні мережі: «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор комп’ютерного набору».

Зареєструватися та пройти курс ви можете вже зараз (діє до 30 червня 2024 року) тут

1. Початок роботи з Cisco Packet Trecer

2. Основи мереж

3. Мережеві присторої та початкова конфігурація

4. Безпека кінцевих вузлів

5. Захист мережі

6. Управління загрозами у кібербезпеці

В результаті успішного проходження курсів здобувачі освіти отримують сертифікати і мають змогу пройти міжнародну сертифікацію Cisco з різних напрямків. Багато компаній при прийомі на роботу надають перевагу тим потенційним працівникам, які мають даний сетрифікат. За потреби учні можуть зареєструватися в базі пошуку роботи на платформі skillsforall.com, де підбирають фахівців із Міжнародною сертифікацією.

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print