Полтавський політехнічний ліцей

Дрони

Полтавський політехнічний ліцей сучасний освітній заклад, який завжди відповідає на виклики та потреби сучасності. Ми створюємо унікальні умови для навчання: учні мають можливість отримати актуальні навики керування безпілотним літальним апаратом та складання дронів, що буде доречним у мирному житті та у військовій справі під час мобілізації, або при перекваліфікації.

Застосування у мирний час

Застосування у військовій сфері

Розвиток навичок та вмінь:

– робота у програмі Betaflight для прошивки дронів;

– складання, пайка елементів, розуміння принципів роботи дрону;

– пілотування дрону;

– використання симуляторів польотів на дроні.

Наша високотехнологічна база:

  • керуюча апаратура,
  • FPV-шолом,
  • симулятор,
  • дрон,
  • паяльні станції,
  • мультиметри та інше обладнання, що забезпечить ефективну роботу зі складання і в подальшому пілотування дрону.

Головне у проєкті – його команда. Ми маємо потужну команду серед молодих, небайдужих, професійних працівників Політехнічного ліцею, що уже зараз почали опановувати цей напрямок. Збираємося на майстер-класи, проходимо різноманітні навчання з цього питання, організовуємо передпольотні брифінги. Також ми маємо місце проведення та розробки даного проєкту: декілька сучасних комп’ютерних класів, зразки апаратури (пульт, шолом), спортивна зала для перших практичних занять. Ми співпрацюємо із роботодавцями, представниками великого бізнесу Торговий Дім «Полтавський автоагрегатний завод», ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», проводимо спільні навчання з Військовим коледжом сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та 18-тою окремою бригадою армійської авіації імені Ігоря Сікорського (18 ОБрАА, в/ч А3384)

У Полтавській громаді, серед інших потреб лавиноподібно збільшуються запити по темі дронів. А саме, громадяни гуртуються над темою складання та пілотування дронів. Ми маємо базу, педагогів та їх досвід, а також ліцензію для надання освітніх послуг на здійснення освітньої діяльності.

Приєднуйтесь до нас та навчайтеся разом з нами!


Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print