Полтавський політехнічний ліцей

Оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

Оператор комп’ютерного набору

Оператори комп’ютерного набору – митці клавіатури та володарі словесного слова.

Вони виконують завдання пов’язані із введенням тексту, обробкою інформації та використанням комп’ютерних систем. Це може включати введення даних, форматування тексту та роботу з офісними програмами. 

Оператори та операторки комп’ютерного набору володіють програмами для обробки тексту, таблиць, баз даних – Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Access, вміють створювати сайти, відеоролики, працюють з комп’ютерними мережами, створюють візитівки, буклети, плакати, презентації, фотоколажі.

Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ

Електромеханіки – це фахівці, які спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті електромеханічних систем та обладнання.

Оператори комп’ютерного набору та електромеханіки з ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки утворюють справжню команду професіоналів.

Оператори створюють та обробляють інформацію, а електромеханіки, як майстри техніки, відповідають за діагностику та виправлення можливих неполадок у комп’ютерах.

Отримання цих двох професій дуже вигідне.

По-перше, це розширить вашу експертизу, дозволивши працювати як у творчому напрямку створення інформації, так і в технічній сфері ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки.

По-друге, це зробить вас більш універсальним працівником та працівницею і відкриє нові можливості кар’єрного росту.

В сучасному світі, де технології так швидко розвиваються, знання в обох напрямках забезпечить вам конкурентну перевагу на ринку праці.

Знайомся з іншими професіями

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print