Полтавський політехнічний ліцей

Косметик. Манікюрник. Педикюрник

Культ краси тіла, модні тенденції краси спонукають жінок та чоловіків звертатись за покращенням своєї зовнішності до майстрів індустрії краси.

Косметик – піклується про красу і здоров’я обличчя та тіла.

В процесі навчання по даній професії ВИ – не лише навчитеся доглядати за обличчям та тілом, а й опануєте нанесення різних видів макіяжу; ознайомитися та випробуєте різні способи епіляції та депіляції; вмітимете визначати типи шкіри та підбирати засоби догляду правильно…

Манікюр та педикюр – це ті процедури, які не втратять своєї актуальності, напевно, ніколи. Адже наші нігті і шкіра рук і ніг завжди вимагають догляду, незалежно від пори року чи погоди за вікном. Красиві і доглянуті нігті – найважливіший атрибут зовнішнього вигляду, як жінок, так і чоловіків 21 століття.

Ви обов’язково опануєте виконання всіх видів манікюру та педикюру. Навчитеся справлятися з сухістю та пітливістю шкіри, працювати з тріщинами на п’ятах, мозолями, нотоптишами. Позбуватися проблем вростання нігтів.  Будете виконувати ідеальне моделювання, покриття нігтів лаком та гель-лаком.

Доглядати за собою – означає любити себе!

Знайомся з іншими професіями

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на email
Email
Спільний доступ на print
Print