Полтавський політехнічний ліцей

Як українцям зберегти єдність: протидія стереотипам та мові ворожнечі

В рамках Тижня медійної та інформаційної грамотності 28 жовтня в ліцеї для учнів І та ІІ курсів відбувся універсальний урок на тему: «Як українцям зберегти єдність: протидія стереотипам та мові ворожнечі».

На початку уроку – рубрика “Дата в календарі” – 28 жовтня – День звільнення України від нацистів під час Другої світової війни. 

Який перегук історії: 78 років тому українці звільняли свою землю від окупантів і сьогодні у боротьбі з рашистами відстоюють своє право жити гідним життям на вільній землі. Слава Героям! Шанування Захисникам і Захисницям! Слава ветеранам!

За час російсько-української війни 14 мільйонів наших громадян були змушені тікати зі своїх домівок. Близько 8 мільйонів українців стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО). Українці об’єдналися у допомозі співвітчизникам, підтримці ЗСУ. Наша єдність і згуртованість неабияк лякає ворога, тому він посилює інформаційні атаки.

Під час уроку ми вчилися краще розрізняти дезінформаційні операції ворога, розвивати емпатію і толерантність у взаємодії з ВПО й біженцями та не використовувати мови ворожнечі. 

Геть стереотипи і упередження! Пам’ятаймо, слова важливі!

Під час уроку в Google Meet були використані такі онлайн інструменти для навчання: Jamboard, Wordart, презентація.

https://jamboard.google.com/d/1JGX0WdK22hYP5QnkuZCrjA7Efnin5UOKmQPofe888_4/viewer?f=0

https://wordart.com/mt404kkw6qlf/word-art-4

Викладачка історії та суспільних дисциплін Ольга Єрмолаєва

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *