Полтавський політехнічний ліцей

Всеукраїнські фотовиставки

Пропонуємо усім учасникам освітнього процесу взяти участь у двох всеукраїнських заходах, мета яких – допомогти українцям відволіктися від жахливих новин, заспокоїтися, подумати про майбутнє, помріяти. 

Це онлайн фотовиставки «МОЄ ХОБІ» та «МОЯ ВІЙНА». 

Для участі у фотовиставці «МОЄ ХОБІ» необхідно до 20 листопада 2022 року надіслати на електронну адресу milashest25@gmail.com до 10 фотографій із зображенням результатів своїх уподобань у високій якості (бажано 300 dpi), з підписами і спільним коротким коментарем про історію та значення свого хобі. З кращих робіт буде створено електронний фотоальбом. 

Для участі у фотовиставці «МОЯ ВІЙНА» необхідно надіслати на зазначену вище адресу до 20 листопада 2022 року до 10 фотографій у високій якості з підписами і невеличкими коментарями про життя під час війни. 

Організатори заходу прагнуть показати світові незламність українського народу. Ми можемо любити, мріяти, творити, діяти навіть під бомбами. Український мікрокосм – це життя попри все! Журі фотовиставки відбере кращі роботи, з яких буде створений електронний фотоальбом. 

Участь у онлайн фотовиставках є безкоштовною та добровільною.

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *