Полтавський політехнічний ліцей

Всеукраїнські фотовиставки

Пропонуємо усім учасникам освітнього процесу взяти участь у двох всеукраїнських заходах, мета яких – допомогти українцям відволіктися від жахливих новин, заспокоїтися, подумати про майбутнє, помріяти. 

Це онлайн фотовиставки «МОЄ ХОБІ» та «МОЯ ВІЙНА». 

Для участі у фотовиставці «МОЄ ХОБІ» необхідно до 20 листопада 2022 року надіслати на електронну адресу milashest25@gmail.com до 10 фотографій із зображенням результатів своїх уподобань у високій якості (бажано 300 dpi), з підписами і спільним коротким коментарем про історію та значення свого хобі. З кращих робіт буде створено електронний фотоальбом. 

Для участі у фотовиставці «МОЯ ВІЙНА» необхідно надіслати на зазначену вище адресу до 20 листопада 2022 року до 10 фотографій у високій якості з підписами і невеличкими коментарями про життя під час війни. 

Організатори заходу прагнуть показати світові незламність українського народу. Ми можемо любити, мріяти, творити, діяти навіть під бомбами. Український мікрокосм – це життя попри все! Журі фотовиставки відбере кращі роботи, з яких буде створений електронний фотоальбом. 

Участь у онлайн фотовиставках є безкоштовною та добровільною.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.