Полтавський політехнічний ліцей

„Професію здобуваємо – воду зберігаємо”

Щорічно запаси водних ресурсів виснажуються, а потреба в них продовжує збільшуватися. Крім того, росія у війні проти України використовує терористичні методи, зокрема, руйнує мережі водопостачання та каналізації, промислові об’єкти, що спричиняє забруднення вод. Через це міста та села України залишаються без систем централізованого водопостачання та доступу до чистої води. 

11–12 грудня 2023 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області проводив обласний конкурс STEM-проєктів STEMимо: професію здобуваємо і про довкілля дбаємо”.

Саме тому здобувачі освіти нашого ліцею обрали тему STEM-проєкту “Професію здобуваємо – воду зберігаємо”, під час реалізації якого дослідили використання у навчальному закладі, створеного здобувачами освіти макету з сенсорним краном як ефективного засобу економії водних ресурсів, посівши призове ІІІ місце.

Вітаємо Олександру Краваль, Юлію Танкову, Олександра Снопка, Богдана Киченка та їхніх викладачів Олександра Кальницького, Віталія Грінченка, Олександра Сколоту з цією перемогою.

Ні дня без перемог!

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.