Обласна учнівська науково-практична конференція

Щорічно, 10 грудня відзначається Міжнародний День прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН було ухвалено Загальну декларацію прав людини.

11 грудня Полтавським територіальним відділенням Малої академії наук проведено обласну учнівську науково-практичну конференцію «Загальна декларація прав людини: до 75 річчя створення документу». В її роботі взяв участь Богдан Киченко, учень групи № 8. Він підготував та захистив дослідження на тему: «Розробка та ухвалення Загальної декларації прав людини: національно-географічний аспект» (науковий керівник: Ольга Єрмолаєва, викладачка історії та суспільних дисциплін). Знай наших!

А чи знаєш ти свої права? Чи вмієш їх захищати? Усвідомлюєш баланс між правами та обов’язками?

Читай, думай, мисли критично і дій відповідально!