Полтавський політехнічний ліцей

Обласний конкурс «Здорове життя – успіх буття»

Стало доброю традицією проведення щорічного обласного конкурсу «Здорове життя – успіх буття», до якого неодноразово залучалися і учні нашого ліцею.

В цьому році 17 листопада учениця 1 групи першого курсу Федірко Дар`я взяла участь в номінації «Соціальна реклама» з роботою «Ціна куріння» (керівник – Халімон Юлія Юріївна).

Тема, звісно, не нова, але вона не втратила свою актуальність і сьогодні.  Здавалося б, про шкідливість куріння знають всі люди, та як показує практика, людей, що курять, не стає менше, і серед учнів нашого ліцею, на жаль,  теж. Навіть антиреклама на пачках цигарок із зображенням різноманітних хвороб, що викликає куріння, не дуже лякає курців. Саме тому, ми вирішили створити плакат, в якому ми проаналізували та систематизували інформацію про негативний вплив куріння на організм людини та візуально зобразили причинно-наслідкові зв`язки між курінням та хворобами різних органів.  

Даний плакат може знайти своє практичне застосування, оскільки ми вважаємо за доцільне розмістити його в навчальних закладах нашого міста з метою профілактики куріння серед молоді, адже краще запобігти даній згубній звичці, ніж потім з нею боротися.  

В центрі плакату ми зобразили дівчину-підлітка. Чому саме дівчину? На жаль, в нашому навчальному закладі дівчата курять на рівні з хлопцями. Тому було прийнято саме таке рішення. Від дівчини відходять вектори-цигарки, які вказують на різноманітні захворювання різних органів, до яких призводить куріння.  

Дівчина стоїть не на землі, вона стоїть на воді, на морі. Чому саме на воді? Вода – це символ життя. А, як ми знаємо, море і вода в ньому може бути спокійним, а може бути бурхливим і смертельним.

Тому наша дівчина-підліток стоїть на воді не з цигаркою, а з ручкою і блокнотом: вона аналізує, розмірковує, робить свій вибір на майбутнє. Ми переконані, що вона зробить правильний вибір. Хочеться вірити, що і учні, які розглядатимуть цей плакат, також зроблять правильний вибір.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.