“Ми різні, але Всі Рівні!”

Квітень – це пора в ліцеї, коли учні вже споглядають на канікули, а педагогічні працівники думкою линуть в новий навчальний рік і питання “Яка молодь прийде до нас у вересні?” з кожним днем турбує все частіше.
Тож і зустрічі з випускниками міських шкіл відбуваються регулярно.
Цього разу до ліцею завітали вихованці спеціалізованої школи № 39 м. Полтави і цікаве спілкування відбулося в аудиторіях навчального корпусу. Особливі освітні потреби – не перешкода для здобуття професії! І вже не один рік у нас навчаються і отримують фахові знання юнаки і дівчата зі спеціалізованих шкіл, адже “Ми всі різні, але Всі Рівні!” – такий девіз нашого колективу!
Отже, з надією і сподіванням споглядаємо в майбутнє, в очікуванні різних учнів задля рівного взаєморозвитку і спілкування.
Ласкаво просимо!