Полтавський політехнічний ліцей

«Не варто нехтувати живим драконом, якщо він живе поруч із вами…»

Джон Роналд Руел Толкін «Хоббіт»

Все частіше в засобах масової інформації звучить думка про ймовірну можливість застосування чи то хімічної, чи то ядерної зброї на території України…

На жаль…

 Зброя масового ураження (ЗМУ) – це «дракон», який не розбирає де «свої», а де «чужі»! Її застосування, не дай Боже!, може торкнутися кожного не лише на континенті, а, можливо, і на Землі!

Тому з надією на краще, з вірою в перемогу добра  і здорового глузду, 21 жовтня 2022 року, відбувся онлайн-лекторій для трудового колективу ліцею щодо основних способів захисту людини в умовах ядерної або хімічної атаки. До того ж організатори заходу: заступник директора – Ведь Зоя Борисівна, викладач – Чайка Сергій Миколайович та медична сестра – Фурса Таміла Георгіївна нагадали колегам про необхідність дотримання санітарних норм у побуті з огляду на COVID – пандемію, яка, у порівнянні з потенційними загрозами сьогодення, нібито «відійшла на другий план».

Складні часи… Важкі випробування… Але – життя триває! І ми живемо, працюємо, рухаємось до перемоги і сподіваємось, що УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *