ЗВІТ ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ СФЕРИ ПОСЛУГ

Під час проведення тижня сфери послуг були заплановані наступні заходи:

1. Онлайн виставка робіт майбутніх майстрів манікюру
  2. Оформлення пам’ятки: «Обов’язковий щоденний догляд за шкірою обличчя»
  3. Проведення майстер класу: «Макіяж брів», «Стрілки на різних типах очей»
  4. Проведення майстер класу: «Корекція обличчя за допомогою макіяжу»
  5. Проведення «Релакс-процедур для шкіри рук та нігтів»

28 11.2022

Учні групи № 12 створили коротеньке відео зі своїми роботами по манікюру. Дане відео представлене на ютюб каналі навчального закладу.

29.11.2022

Учні групи № 10 створили пам’ятку «Обов’язковий щоденний догляд за шкірою обличчя» для учнів ліцею. Де зазначені основні етапи догляду за шкірою, та які засоби для очищення, іонізування та зволоження можна застосовувати і наскільки це важливо.

30.11.2022

Учениці групи № 10 провели майстер клас «Макіяж брів», «Стрілки на різних типах очей» для учениць груп № 6 та № 1. Під час якого детально описали як гарно та правильно нафарбувати брови та створити неповторні стрілки. Показали косметичні засоби, які застосовують для макіяжу брів та стрілок. Пояснили усі нюанси застосування кожного з косметичних продуктів. Надали порівняльні характеристики косметичних продуктів. Продемонстрували на моделях макіяж брів та стрілок.

01.12.2022

Учениці групи № 10 провели майстер клас «Корекція обличчя за допомогою макіяжу» для учениць груп № 1 та № 6. Розповіли про послідовність виконання корекції. Колористику при нанесенні коректорів. Провели повний огляд засобів для виконання корекції. Та продемонстрували на моделі покроково як виконати корекцію обличчя.

02.12.2022

Майстри виробничого навчання Голобородько О.О., Онішко Алла Василівна та учениці групи № 10 провели «Релакс-процедури для шкіри рук та нігтів» для працівників ліцею. Під час яких працівники могли розслабитися та покращити стан шкіри рук.