Зустріч із представниками 3-ї окремої штурмової бригади

7 червня Полтавський політехнічний ліцей відвідали бійці 3-ї окремої штурмової бригади.

Воїни розповідали учням про себе, свій військовий шлях, а також відповідали на запитання викладачів та дітей, які охоче цікавилися їхньою діяльністю.

Бійці ІІІ ОШБр з позивними “Студент” та “Гац” розповіли, що Третя окрема штурмова бригада сформована на тих самих принципах, на яких стоїть легендарний «Азов» та весь Азовський рух.

Військові добре розуміють необхідність виховної роботи для учнів. І, тому, завжди виділяють у своєму щільному графіку дні для зустрічі з учнями і студентами місцевих навчальних закладів.

Представники ІІІ ОШБр акцентували увагу присутніх на важливості бути готовими до дій в надзвичайних ситуаціях та працювати над собою в плані фізичної та психологічної стійкості. Тому розповіли учням про регулярні вишколи ІІІ ОШБр під назвою “Хто ти воїн?”, які може пройти кожен, хто хоче протестувати себе та здобути нові знання – корисні як для цивільного, так і військового життя.

Присутніх учнів також запросили долучитися до молодіжної організації “Centuria”.

Авторки новини: Поліна БАКЕЄВА, Сніжана СКУБІЙ