Полтавський політехнічний ліцей

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Це «народна подія», що супроводжується такими барвистими видовищами як вуличні мітинги, паради велосипедистів, «зелені» концерти, конкурси творів і плакатів, посадка дерев, а також кампанії з рециркуляції відходів і прибирання території. 

Збором вторинної сировини (макулатури та ПЕТ пляшок) наш ліцей займається регулярно, а на виручені кошти закуповуються квіти для ліцейної клумби. Тому у цей день учні нашого ліцею висадили чудовий кущ гортензії на клумбу навчального закладу. Крім того для здобувачів освіти 8 групи викладачем біології і екології Юлією Халімон було проведено виховний захід – коло екологічних ідей “Доля планети в наших руках”, на якому учні мали можливість дізнатися про історію створення даного Дня, його мету та ідею. 

Класний керівник Ольга Єрмолаєва продемонструвала учням, як правильно робити пластик компактним для здачі в пункт прийому вторинної сировини. Учні висловили свої екологічні ідеї і міркування щодо того, що вони можуть зробити для покращення стану навколишнього середовища, дізналися цікаві факти та цифри про навколишнє середовище, переглянули навчальне відео з даної тематики.

Не варто забувати, що ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи природу, ми шкодимо, у першу чергу, собі та своїм нащадкам.

Саме цей День дає можливість кожному з нас прийняти на себе відповідальність за турботу про нашу планету й активно сприяти змінам.

Слідкуй за нами в Instagram – https://instagram.com/politech_poltava

Facebook – https://www.facebook.com/dnzppl

Більше відео з життя ліцею на нашому Youtube каналі– https://youtube.com/@politech_poltava

Та у Тік-Тоці – https://www.tiktok.com/@politech_poltava

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *