Полтавський політехнічний ліцей

Теперішнє медіасуспільство — це суспільство 2.0. Тобто інформаційне суспільство, яке спілкується, ділиться інформацією, отримує нові знання, влаштовує соціальні акції та флешмоби у віртуальному просторі.

У сучасному суспільстві інформація швидко множиться й нерідко керує поглядами та діями людей. Багато газет, журналів, телеканалів та інтернет-ресурсів контролюють або великі корпорації, або політики, які намагаються впливати на наші погляди. Тож маємо знати, як розібратися, коли вам кажуть правду, а коли намагаються змусити бачити світ так, як комусь вигідно.

Споживачі інформації у медіа та соціальних мережах, які водночас є і її творцями, повинні почати критичніше ставитися до повідомлень у ЗМІ, не вірити всьому, що опубліковано, перевіряти інформацію з кількох джерел, щоб уникнути поширення фейків, тобто неправдивих новин.

Саме з цією метою сьогодні, 8 лютого 2023 року, в нашому навчальному закладі був запропонований вебквест «Медіаграмотність». У всіх бажаючих є нагода перевірити себе, дати відповіді на запитання та дізнатися про свій рівень медіаграмотності. Правило квесту: відповідаєш на питання – рухаєшся далі. Закінчивши гру, у вас є можливість завантажити власний сертифікат!

Бажаю швидкого проходження та перемоги!

І пам’ятайте: «Стати медіаграмотним» – не означає пройти якісь курси, вивчитися, отримати сертифікат, і на цьому все. Медіаграмотність – це практична навичка, риса стилю життя.

Посилання на вебквест «Медіаграмотність» – https://vse.ee/brkd

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *