Три українських трилери, що гарантовано полоскочуть вам нерви

В основі трилера переважно лежить кримінальна історія, яка розповідається від імені або злочинця, або жертви. Чим же він відрізняється від детективу? У детективі дія в часі рухається від злочину до розв’язки, а в трилері навпаки – до катастрофи. Трилери також містять елементи пригодницького роману, мабуть, саме тому оповідь так захоплює і багато людей ходять до книгарень виключно по трилери. Прихильники такого жанру намагаються спрогнозувати розвиток подій за розкиданими автором натяками, і часто їм це вдається. Здивувати трилероманів дуже важко! Проте, читаючи книжки з цієї добірки, кожен любитель трилерів здивується двічі: по-перше, це все романи українських авторів, по-друге, книжки якісні та гарантовано полоскочуть нерви під час читання.