Полтавський політехнічний ліцей

З метою підвищення професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання, розвитку їх педагогічної творчості, ознайомлення з сучасними технологіями навчання, із перспективним педагогічним досвідом, актуальними проблемами освітньої практики та шляхами їх розв’язання 11 січня 2023 року у Полтавському політехнічному ліцеї відбулись педагогічні читання на тему: «Освіта в умовах воєнного стану: адаптація до викликів часу», які підготувала методист ліцею Таміла Горбатенко.

У програмі педагогічних читань були обговорені такі питання:

Проведення батьківських зборів під час дистанційного навчання – доповідач Ольга Голобородько.

Використання онлайн-тестування платформи Classtime на уроках для миттєвої візуалізації рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі – доповідач Юлія Халімон. 

Психологічні чинники професійного вигорання педагогів. Методи профілактики та подолання. (з використанням практичних вправ) – доповідач практичний психолог Олена Гагіна.

Пілотування курсу «Демократія: ідеї на практиці» – доповідач Ольга Єрмолаєва.

Педагогічні читання − одна із добрих традицій та неодмінна частина методичної роботи нашого ліцею, що дозволяє забезпечувати високий професійний рівень педагогів та знаходитися в авангарді сучасної педагогічної думки.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *