Полтавський політехнічний ліцей

Традиційно, під час зимових канікул, у нашому ліцеї проводяться педагогічні читання. І цей рік не виняток.

Педагогічні читання – це так званий методичний майданчик, що дозволяє просувати інноваційні ідеї в педагогіці, обговорювати актуальні проблеми професійної освіти, сприяє розвитку професіоналізму педагогів.

Тема цьогорічних педагогічних читань: «До професійної компетентності – через сучасні освітні інструменти».

Розпочала захід із вступним словом методист ліцею Таміла Горбатенко, яка привітала учасників та зазначила, що педагогічні читання – це одна з невід’ємних форм методичної роботи, яка спрямована на вивчення і обговорення актуальних освітніх проблем та сприяє підвищенню професійної компетентності педагогів.

Своїми знаннями щодо Єдиної атестаційної системи як платформи для цифровізації атестаційного процесу поділилася заступник директора з навчально-виробничої роботи Інна Решетченко.

Викладачка історії та суспільних дисциплін Ольга Єрмолаєва виступила з доповіддю – «Формування медіаграмотності як складової громадянської компетенції».

Своїм досвідом щодо роботи зі штучним інтелектом поділився майстер виробничого навчання Олександр Кальницький.

Викладач фізичної культури Сергій Чайка ознайомив усіх присутніх з аспектами індивідуальної взаємодії педагога зі здобувачами освіти та їх батьками.

Завершилися читання практичним заняттям педагогів з теми «Ігрові технології на уроках зарубіжної літератури, або як залучити учнів до читання. З досвіду роботи». Провела заступник директора з навчально-виховної роботи Зоя Ведь.

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *