Полтавський політехнічний ліцей

Традиційно, під час зимових канікул, у нашому ліцеї проводяться педагогічні читання. І цей рік не виняток.

Педагогічні читання – це так званий методичний майданчик, що дозволяє просувати інноваційні ідеї в педагогіці, обговорювати актуальні проблеми професійної освіти, сприяє розвитку професіоналізму педагогів.

Тема цьогорічних педагогічних читань: «До професійної компетентності – через сучасні освітні інструменти».

Розпочала захід із вступним словом методист ліцею Таміла Горбатенко, яка привітала учасників та зазначила, що педагогічні читання – це одна з невід’ємних форм методичної роботи, яка спрямована на вивчення і обговорення актуальних освітніх проблем та сприяє підвищенню професійної компетентності педагогів.

Своїми знаннями щодо Єдиної атестаційної системи як платформи для цифровізації атестаційного процесу поділилася заступник директора з навчально-виробничої роботи Інна Решетченко.

Викладачка історії та суспільних дисциплін Ольга Єрмолаєва виступила з доповіддю – «Формування медіаграмотності як складової громадянської компетенції».

Своїм досвідом щодо роботи зі штучним інтелектом поділився майстер виробничого навчання Олександр Кальницький.

Викладач фізичної культури Сергій Чайка ознайомив усіх присутніх з аспектами індивідуальної взаємодії педагога зі здобувачами освіти та їх батьками.

Завершилися читання практичним заняттям педагогів з теми «Ігрові технології на уроках зарубіжної літератури, або як залучити учнів до читання. З досвіду роботи». Провела заступник директора з навчально-виховної роботи Зоя Ведь.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.