Полтавський політехнічний ліцей

З 2020 року наш ліцей залучений в проєкт “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність” від IREX. Цей проєкт охоплює в Україні 1558 шкіл, 3612 учителів і 864 директорів🇺🇦

✴️Навчальні заклади працюють над інтеграцією медіаграмотності в освітній процес: розробляються матеріали, проводиться навчання викладачів.

✴️Відбуваються онлайн-курси для широкої аудиторії.

✴️Проєкт працює над розвитком навичок критичного сприйняття інформації, над підвищенням обізнаності про російську дезінформацію в Україні.

✴️З пандемічних часів та після повномасштабного вторгнення росії відбувся перший офлайн медіаграмотний ретрит для долучених освітян у м. Краків, Республіка Польща.

Непомітно пройшли три дні інтенсивного навчання з професійною командою тренерів від IREX, в колі мотивованих однодумців у гостинному Кракові.

У валізі – сертифікат (20 акад.год.), що підтверджує участь у медіаграмотному ретриті. А в педагогічній скарбничці – нові інструменти формування інформаційної гігієни здобувачів освіти, батьків, надихаючий досвід колег та мотивація посилювати медіаграмотний спротив ворожій пропаганді та дезінформації.

Долучайтеся до #IREX, проєкту #Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність!

Викладачка історії та суспільних дисциплін Ольга Єрмолаєва

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *