Полтавський політехнічний ліцей

З 2020 року наш ліцей залучений в проєкт “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність” від IREX. Цей проєкт охоплює в Україні 1558 шкіл, 3612 учителів і 864 директорів🇺🇦

✴️Навчальні заклади працюють над інтеграцією медіаграмотності в освітній процес: розробляються матеріали, проводиться навчання викладачів.

✴️Відбуваються онлайн-курси для широкої аудиторії.

✴️Проєкт працює над розвитком навичок критичного сприйняття інформації, над підвищенням обізнаності про російську дезінформацію в Україні.

✴️З пандемічних часів та після повномасштабного вторгнення росії відбувся перший офлайн медіаграмотний ретрит для долучених освітян у м. Краків, Республіка Польща.

Непомітно пройшли три дні інтенсивного навчання з професійною командою тренерів від IREX, в колі мотивованих однодумців у гостинному Кракові.

У валізі – сертифікат (20 акад.год.), що підтверджує участь у медіаграмотному ретриті. А в педагогічній скарбничці – нові інструменти формування інформаційної гігієни здобувачів освіти, батьків, надихаючий досвід колег та мотивація посилювати медіаграмотний спротив ворожій пропаганді та дезінформації.

Долучайтеся до #IREX, проєкту #Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність!

Викладачка історії та суспільних дисциплін Ольга Єрмолаєва

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.