Екскурсія на Полтавський турбомеханічний завод

22 березня 2023 року відбулася екскурсія на Полтавський турбомеханічний завод, в якій взяли участь учні груп №5 та №8 нашого ліцею. Разом з учнями підприємство оглядали класний керівник групи №8 Єрмолаєва Ольга Олексіївна та майстер виробничого навчання групи №5 Попов Євген Миколайович. Екскурсію проводив заступник директора заводу Гарбар Дмитро Іванович.

Група екскурсантів ознайомилися з історією заводу, шляхами його розвитку та успіху, виробництвом компресорів і турбінних лопаток, сучасним обладнанням виробництва.

Учні та педагогічні працівники ліцею висловили подяку керівництву підприємства за гостинний прийом та надану можливість ознайомитися з діяльністю одного із провідних підприємств міста Полтава.