Полтавський політехнічний ліцей

Екскурсія до токарних та фрезерних лабораторій ліцею

Полтавський політехнічний ліцей – єдиний навчальний заклад у місті Полтава, який готує майбутніх токарів та фрезерувальників.

6 березня 2024 року, в рамках тижня професій металообробного профілю, майстри виробничого навчання Петро Козін та Євген Попов провели екскурсію токарною і фрезерною лабораторіями для здобувачів освіти групи №4, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

Свіжий запах охолодженого металу та легкий звук готового верстата вітають учнів, коли вони входять до металообробних лабораторій.
Майстри виробничого навчання почали з огляду токарних і фрезерних верстатів, видів інструменту, які використовуються для обробки різних матеріалів, і розповіли про методи кріплення деталей, процес перетворення заготовки в деталь.

Екскурсія до металообробних лабораторій дала можливість побачити роботу учнів за верстатом на власні очі та отримати унікальні знання про процес виготовлення деталей з металу.

Кожна професія має свої унікальні аспекти, які можуть зацікавити інших та викликати захоплення.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *