Полтавський політехнічний ліцей

Екскурсія до токарних та фрезерних лабораторій ліцею

Полтавський політехнічний ліцей – єдиний навчальний заклад у місті Полтава, який готує майбутніх токарів та фрезерувальників.

6 березня 2024 року, в рамках тижня професій металообробного профілю, майстри виробничого навчання Петро Козін та Євген Попов провели екскурсію токарною і фрезерною лабораторіями для здобувачів освіти групи №4, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

Свіжий запах охолодженого металу та легкий звук готового верстата вітають учнів, коли вони входять до металообробних лабораторій.
Майстри виробничого навчання почали з огляду токарних і фрезерних верстатів, видів інструменту, які використовуються для обробки різних матеріалів, і розповіли про методи кріплення деталей, процес перетворення заготовки в деталь.

Екскурсія до металообробних лабораторій дала можливість побачити роботу учнів за верстатом на власні очі та отримати унікальні знання про процес виготовлення деталей з металу.

Кожна професія має свої унікальні аспекти, які можуть зацікавити інших та викликати захоплення.

Спільний доступ на facebook
Спільний доступ на twitter