Екскурсія до Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського

Прокинувся зранку, вмився,
привів себе в порядок -
і відразу приведи до ладу свою планету.
Антуан де Сент-Екзюпері

В рамках тижня природничо-математичних наук 18 березня учні нашого ліцею відвідали Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І.П. Котляревського, де для них був проведений захід «Екологічний слід. Визначаємо вплив на довкілля».
Під час заходу обговорювалося питання, що ж таке екологічний слід, яким чином це явище залишає кожен з нас по собі, та як його зменшити. Учнів ознайомили з літературою на екологічну тематику, в якій автори ділилися своїм досвідом щодо зменшення відходів у побуті. На завершення учні грали в гру, під час якої розраховували водний відбиток.

Проблеми екології є транскордонними, вони стосуються всіх мешканців нашої планети, незалежно від громадянства, віку, соціального статусу тощо.

Ми – гості на планеті Земля, і водночас Земля – наш дім, про який потрібно дбати.