Полтавський політехнічний ліцей

Світ книг – прекрасний і дивний. За кожною обкладинкою ховається неповторна історія зі своїми героями, подіями та атмосферою. Вони стимулюють роботу нашого мозку, під час читання ми мимоволі створюємо картинку у власних думках, намагаючись візуалізувати прочитане. 

На мою думку, книги ніколи не зникнуть, бо все ще дуже багато людей не може жити без паперових сторінок, які зберігають в собі стільки цікавої та корисної інформації. Книги покращують словниковий запас людини та розвивають фантазію. Завдяки книгам ми вчимося відчувати. Ми плачемо, коли вмирає наш улюблений персонаж, сміємося над жартами, сердимося на лиходіїв. Читання розвиває наші аналітичні здібності. Книги дозволяють нам ширше дивитися на світ, уважніше ставитися до причинно-наслідкових зв’язків, логічних ланцюжків і помилок. Читаючи, ви розвинете в собі здатність міркувати, переконувати людей, і критично дивитися на речі і висновки інших.

Підсумовуючи, можна сказати, що книги треба читати хоча б тому, що це цікаво. Просто потрібно знайти літературу на свій смак, і занурюватися в цей світ знову і знову.

Тож, я хочу допомогти вам зорієнтуватися в безмежному океані художньої літератури. І перший жанр,з яким ми познайомимося – детектив.

Детектив порівняно з іншими жанрами літератури виник не так і давно. В основу всіх детективних романів покладена споконвічна проблема боротьби зі злочинністю, яка переслідує людську цивілізацію ще з початку її виникнення. В творах цього жанру описується складний процес розкриття злочинів та відновлення справедливості над людиною, яка їх вчинила. До вашої уваги електронна виставка «Сучасний український детектив».

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *