Полтавський політехнічний ліцей

7 жовтня в ліцеї згідно плана навчально-виховної роботи було проведено перший етап майстер-класу з миття рук. Участь взяли учні I курсу. На перший погляд ця тема трішки навіть смішна: усі з раннього дитинства привчали мити руки після прогулянки перед вживанням їжі. А чи правильно ми це робимо? Особливої актуальності це питання набуває саме зараз і ми перебуваємо в карантині від COVID-19 (уже не перший рік) нас накриває чорними крилами війна з усіма своїми негараздами, коли миття рук мов би є і не таким важливим моментом. Але іноді, саме завдяки таким моментом мим можемо врятувати і здоров’я, а водночас і життя.
Саме тому, в ліцеї і проведено цей майстер-клас. Провела його медична сестра Т.Г. Фурса, а серед учасників учні різних професій: електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин(група №8), візажисти(група №6), косметики(група №10) та оператори з обробки програмного забезпечення та обробки інформації(група №11)
Захід вийшов напрочуд цікавим, динамічним, особливо в його практичній частині, коли учасники мали можливість власноруч виконати усі вимоги правильного миття рук.
Продовження майстер класу далі буде з учнями II, III курсу, згідно з графіком навчання.
Чистота – запорука здоров’я!
Будьмо здорові!

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.