Полтавський політехнічний ліцей

7 жовтня в ліцеї згідно плана навчально-виховної роботи було проведено перший етап майстер-класу з миття рук. Участь взяли учні I курсу. На перший погляд ця тема трішки навіть смішна: усі з раннього дитинства привчали мити руки після прогулянки перед вживанням їжі. А чи правильно ми це робимо? Особливої актуальності це питання набуває саме зараз і ми перебуваємо в карантині від COVID-19 (уже не перший рік) нас накриває чорними крилами війна з усіма своїми негараздами, коли миття рук мов би є і не таким важливим моментом. Але іноді, саме завдяки таким моментом мим можемо врятувати і здоров’я, а водночас і життя.
Саме тому, в ліцеї і проведено цей майстер-клас. Провела його медична сестра Т.Г. Фурса, а серед учасників учні різних професій: електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин(група №8), візажисти(група №6), косметики(група №10) та оператори з обробки програмного забезпечення та обробки інформації(група №11)
Захід вийшов напрочуд цікавим, динамічним, особливо в його практичній частині, коли учасники мали можливість власноруч виконати усі вимоги правильного миття рук.
Продовження майстер класу далі буде з учнями II, III курсу, згідно з графіком навчання.
Чистота – запорука здоров’я!
Будьмо здорові!

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *