Полтавський політехнічний ліцей

З 27 вересня до 1 жовтня в ліцеї пройшов бібліотечний тиждень. Відкрився тиждень віртуальними мандрами «Відкрий для себе рідне місто».В заході приймали участь учні І курсу – групи №1 та №5. Учасники заходу познайомилися з цікавими фактами з історії , літературною спадщиною та сучасними письменниками Полтави. А Лаврова Валерія, учениця групи №1, стала переможницею у вікторині «Я знаю рідне місто».

28 вересня відбулася літературна година «Світ сучасної української літератури. Оксана Забужко». Саме із ім’ям Оксани Забужко пов’язаний вихід сучасної української літератури на міжнародну арену. Учасниками заходу стали учні групи №4. Під час літературної година діти мали змогу переглянути буктрейлери до творів письменниці, почути вірші у виконанні самої Оксани Забужко, а також декламували поезії педагогічні працівники Барбарош І.В. та Голобородько О.О. Власними враженнями від особистої зустрічі з письменницею поділилася викладач Єрмолаєва О.О.

У Всеукраїнський День бібліотек, 30 вересня, учні групи №7 здійснили екскурсію до обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського. Учні були вражені самою бібліотекою, а особливу зацікавленість виявили до виставки старовинних грамплатівок та програваючих пристроїв. Всі учасники екскурсії стали користувачами бібліотеки.

Велика подяка всім, хто прийняв участь у підготовці та проведенні бібліотечного тижня в ліцеї.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *