У ліцеї відбувся конкурс читців-декламаторів: «Бринить співає наша мова, чарує, тішить і п’янить». Тематикою заходу була обрана сучасна українська поезія. Конкурсантами стали представники усіх навчальних груп. Учасники представили журі і глядачам патріотичні поезії, які возвеличують одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, подвиги героїв, прагнення до волі й незалежності.

За рішенням журі дипломи 1 ступеню отримали: учень групи № 4 Андрій Тютюнник з віршем Оксани Забужко «Рідна мова» та учениця групи №12 Софія Безрукова за виконання вірша Сергія Жадана «Декому краще вдаються приголосні, декому голосні». Дипломом другого ступеня нагороджена учениця групи №6 Тетяна Борисюк за декламацію вірша Сергія Жадана «Їй 15». Диплом третього ступеня отримав учень групи №8 Богдан Киченко. Він прочитав вірш Юрія Андруховича «Жовтень. Вечір». Вітаємо переможців!