Олімпійський тиждень

Щоб навчитися цінувати власне здоров’я, виховувати в учнів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучити до активних занять фізичною культурою та спортом у ліцеї щороку традиційно проводиться олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік.

Олімпійський тиждень розпочався урочистою церемонією відкриття та буде тривати з 13 по 21 вересня.

До проведення заходів згідно плану залучені всі учні та педагогічні працівники ліцею. Усі бажаючі протягом тижня матимуть можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість.

План заходів

13.09.21 Лінійка – відкриття олімпійського тижня “У спорті наша сила та здоров’я”.

Оголошення плану заходів “Весела зарядка”

14.09.21 День здоров’я

15.09.21 Перегляд презентацій “Шляхами олімпіади 2020”

16.09.21 Товариська зустріч з волейболу “Виклик молоді”

17.09.21 Огляд подій “Сходинка в історію. Досягнення українських спортсменівна Олімпіаді 2020”

21.09.2021 Конкурс на кращий малюнок “Українці олімпійці”

Урочисте закриття. Підведення підсумків проведення тижня та нагородження переможців.