Полтавський політехнічний ліцей

9 березня – 210 років з дня народження Тараса Шевченка

Весна… Ти подарувала світові таку величну Людину, душу української нації – Тараса Григоровича Шевченка. Хочеться торкатися його святих слів, читати й перечитувати сторінка за сторінкою його прості і мудрі поезії.

Тарас Шевченко… Такий великий, що бути більшим уже не можна. Як Україна. Як світ. Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом. На сторожі правди, любові й честі стоїть його слово. Його доля – це частка історії Батьківщини. Важко сказати, коли нам більше потрібний був Шевченко – чи в минулому столітті, коли в мороці пробивали українці стежку, чи тепер, коли відроджується так нелегко наша Україна? Мабуть, зараз таки більше. Доля його була гірка, та вона не зуміла перетворити золото його душі в іржу, його любов до людей у ненависть, а віру в Бога – у зневіру. Найкращий і найцінніший скарб дала йому доля лише після смерті – невмирущу славу.

Цього року Український інститут книги ініціював проведення у період з 16 по 24 березня всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». Ця ініціатива охоплює відзначення у березні 2024 року на державному рівні 210-річчя від дня народження видатного українського поета-мислителя Тараса Григоровича Шевченка та дату святкування Всесвітнього дня поезії – 21 березня.

Полтавський політехнічний ліцей долучається до Національного тижня поезії.

В ліцеї заплановано проведення наступних заходів:

Бібліотечна година «Шевченко: знайомий і незнайомий».

Книжкова виставка «Тарас Шевченко – майстер слова і пензля».

Конкурс читців-декламаторів «Сила слова».

Бібліотечний захід до Міжнародного дня поезії «Поетичний калейдоскоп».

Запрошуємо до участі в заходах.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *