Полтавський політехнічний ліцей

Серце до серця: святкуємо День Валентина

Кожного 14 лютого світ відзначає свято кохання. У цей день вшановують пам’ять святого Валентина – священника, який за легендою, попри заборону, одружував римських воїнів. За традицією, закохані проводять цей день разом, готують одне одному різноманітні подарунки та приємні сюрпризи. Головними атрибутами свята вважаються листівки у формі сердечка, м’які іграшки, шоколад і квіти.

Цей день не оминув і наш ліцей, адже ми знаємо як здобувачі освіти люблять та шанують це свято. Працівниками закладу було облаштовано традиційну фотозону, скриньку для валентинок, в якій наші учні могли лишати свої маленькі сюрпризи, щоб зробити приємно один одному. Також Богдана Поліон, учениця 2 групи, долучилася до створення тематичної обстановки та атмосфери в закладі, намалювавши дуже гарний малюнок.

Ми радо вітаємо кожного в цей день! Даруємо свої найщиріші, теплі побажання! Сьогодні вже відчувається подих весни, не дивлячись на витівки сніжної зими. Наші серця своєю пристрастю, теплотою почуттів, вогнем бажань розтоплять будь-який лід! Кохайте та будьте коханими!

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email