Серце до серця: святкуємо День Валентина

Кожного 14 лютого світ відзначає свято кохання. У цей день вшановують пам’ять святого Валентина – священника, який за легендою, попри заборону, одружував римських воїнів. За традицією, закохані проводять цей день разом, готують одне одному різноманітні подарунки та приємні сюрпризи. Головними атрибутами свята вважаються листівки у формі сердечка, м’які іграшки, шоколад і квіти.

Цей день не оминув і наш ліцей, адже ми знаємо як здобувачі освіти люблять та шанують це свято. Працівниками закладу було облаштовано традиційну фотозону, скриньку для валентинок, в якій наші учні могли лишати свої маленькі сюрпризи, щоб зробити приємно один одному. Також Богдана Поліон, учениця 2 групи, долучилася до створення тематичної обстановки та атмосфери в закладі, намалювавши дуже гарний малюнок.

Ми радо вітаємо кожного в цей день! Даруємо свої найщиріші, теплі побажання! Сьогодні вже відчувається подих весни, не дивлячись на витівки сніжної зими. Наші серця своєю пристрастю, теплотою почуттів, вогнем бажань розтоплять будь-який лід! Кохайте та будьте коханими!