Полтавський політехнічний ліцей

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 – 9 травня  День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Україна цьогоріч вшановуватиме ці події в умовах російсько-української війни, яку підло розпочала росія на світанку 24 лютого. РФ вже не воює з нами інформаційно, гібридно. Вона зчинила повномасштабну агресію – зазіхає на незалежність і територіальну цілісність України, руйнує міжнародну систему права та безпеки, загрожує миру в Європі та знищує українців як націю. 

Страшну трагедію Другої світової війни спричинило протистояння двох тоталітарних режимів – нацизму та комунізму/сталінізму. За перемогу над нацизмом українці та союзники по Антигітлерівській коаліції заплатили високу ціну – мільйони людських життів. Нацизм – подолано, ідеологів “арійського світу” засуджено. А непокаране зло – комунізм перетворився в російську версію імперіалізму та фашизму – рашизм. Росія танками і градами просуває в Україні ідею “руzzького міру”, військовою силою відбираючи у нас історію, мову, українськість, демократичну державу, житло, школи і мости, дороги і хліб, життя.

Згадуючи ветеранів та тих хто пережив Другу світову війну, вклоняючись їм низько за звитягу, терпіння і перемогу, шануємо, тих хто сьогодні бореться з агресором у небі, на морі, в полях, на блокпостах: бійців ЗСУ, територіальної оборони і волонтерів! Доповнюючи список міст-героїв містами Маріуполь, Суми, Харків, Охтирка, Херсон, Ізюм, Буча, та героїчних захисників і захисниць України, живих і тих, що віддали своє життя за Перемогу України у цій війні.

Перемога буде за нами. На нашому боці правда та підтримка всього цивілізованого світу! Віримо в ЗСУ! Тримаймо стрій! Все буде Україна!   

Викладачка історії та суспільних дисциплін Ольга Єрмолаєва

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *