Полтавський політехнічний ліцей

Україна – це я; Україна – це ти; Україна – це ми!

1 – 6 серпня 2022 р.у м. Яремче Івано-Франківської області  проходив  тренінг з інтерактивних методик викладання курсу “Демократія: ідеї на практиці”, у якому мені поталанило взяти участь, після проходження онлайн курсу та  відбіркового етапу.

Тренінг організований за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні. Ця організація сприяє розв’язанню найважливіших питань демократії та демократичних процедур в усьому світі через освіту та розвиток громадянського суспільства.

Мета тренінгу – долучити викладачів ЗПТО до формування громадянської складової у професійно-технічній освіті учнів. Це виклик і вимога сучасності: наш випускник має бути не лише конкурентноспроможним професіоналом, а й ефективним громадянином.

Війна, яку веде Україна, це, в тому числі,  війна за демократичні цінності. Демократія – це не лише царина прав і свобод людини, а й механізми їх захисту, відповідальності держави і активної громадянської участі кожного. Отже, перемога у війні залежить і від громадянської освіти нашої молоді.

Тренінг відбувся за підтримки Директорату професійної освіти МОН України . Генеральна директорка – Ірина Шумік

Професійні і креативні тренери проєкту – Микола Попадюк, Ірина Лященко, Юлія Пачос, забезпечили ефективне і динамічне навчання, підсилене командною роботою колег-однодумців та атмосфернними Карпатами.

Тепер у моєму вчительському арсеналі є нові інтерактивні вправи, методики роботи над учнівськими проєктами, скарбничка досвідів колег та бажання впроваджувати курс “Демократія: ідеї на практиці”. 

А ще – сертифікат про успішне проходження курсу “Інтерактивні методики викладання курсу “Демократія: ідеї на практиці”” обсягом 40 годин і неймовірні враження від тренінгу)))

Викладачка історії та суспільних дисциплін ДНЗ “ППЛ” Ольга Єрмолаєва

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *