5 лютого 2024 року в особі директора ПП “АстраЯ” Андрія Болотіна для здобувачів освіти ліцею була  проведена, як завжди, цікава, інтригуюча та захоплива екскурсія на підприємстві з конкурсами та подарунками. Кожного разу, коли ми сюди потрапляємо – думаємо, що все бачили. Але це не так.
Наприкінці даного заходу у дітей розширилося уявлення про поліграфію та склалося розуміння, що нові можливості у поєднанні з новітніми технологіями дають змогу втілювати свої мрії у життя. Не дарма  “АстраЯ” працює під дивізом “Друкуємо мрії”, і здійснює його на всі 100%.
“Астрая” запускає конкурс для учнів та педагогів Полтавського політехнічного ліцею. Умови прості:

1. Створити пост з інформацією про @poligrafia.astraya в інстаграмі на власній сторінці.

2. Відмітити @poligrafia.astraya та @politech_poltava.

Хто набере найбільшу кількість вподобайок, той і отримає приз – нанесення принта на футболку.