Полтавський політехнічний ліцей

З чого починається Батьківщина?

З чого починається Батьківщина для нас? Що означає? З чим асоціюється? Напевно, з місцевістю, де народилися й росли, де минули найкращі, найщасливіші моменти життя, куди линемо у хвилини скрути. Наша маленька Батьківщина завжди з нами, у найпотаємніших куточках нашої душі, вона зігріває й підтримує нас. Любов до Батьківщини – це почуття патріотизму, почуття гордості за свою країну, чи той куточок Землі, який людина вважає своєю Батьківщиною.

         Сьогодні, 23 вересня, особливий день для всіх  полтавців. Сьогодні – день нашого міста. Вітаємо всіх полтавців. І головне побажання нам – МИРУ! Ми безмірно вдячні нашим воїнам за їх героїзм та відданість Батьківщині.

         Любити Батьківщину це знати її історію , звичаї та культуру. Шановні учні та працівники ліцею, презентуємо Вам чудове видання – «Привіт із Полтави».

Це ілюстрований каталог, який систематизує відомі поштові картки про Полтаву. Книжка написана на основі багаторічних досліджень автором, Аничин Євгенієм ,поштових карток із зображенням Полтави, музейних та архівних пошуків. До каталогу увійшли матеріали із власної колекції автора, а також із приватних збірок Олена Денисенка та Олексія Петренка.

Ця книга буде цікавою усім, хто любить Полтаву та її чудові куточки.

Ще з одним альбомом є можливість познайомитися в бібліотеці Полтавського політехнічного ліцею – це історичний нарис «Полтавщина». Книга є спробою об’єктивного і всебічного дослідження минувшини полтавського краю від найдавніших часів до сьогодення з точки зору сучасних досягнень історичної науки та суспільно-політичної думки. Етапи історії Полтавщини автори висвітлюють послідовно, із залученням багатьох фактичних даних, архівних та інших джерел.

Чекаємо в бібліотеці ліцею.

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email