Полтавський політехнічний ліцей

Наші зірочки

Учень групи № 8 Сергій Бабенко неодноразово відстоював честь ліцею на міських та обласних конкурсах. Був фіналістом міського шоу «Стань зіркою», конкурсу виконавців естрадної пісні «Срібна підкова», а також проходив кастинг шоу «Х-фактор». Крім того Сергій – кандидат в майстри спорту України з пауерліфтингу чемпіон Полтавської області 2014 року,  рекордсмен Полтавської області із станової тяги( рекорд 245 кг!). Чемпіон України з пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ 2011року, срібний призер чемпіонату України з класичного пауерліфтингу 2013року, срібний призер чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків 2014року. У планах в Сергія нові спортивні здобутки, а також участь у Міжнародному фестивалі «Пісенний край»

Анна Касіч – учениця групи № 11, майбутній оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Вокалом почала займатися ще з дитинства під мудрим керівництвом бабусі. Лише за час навчання в ліцеї дівчина неодноразово була учасницею та фіналісткою обласних та міських конкурсів, брала участь у шоу «Стань зіркою», «П’ятий елемент», «Х – фактор», а зовсім нещодавно представляла область на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі виконавців естрадної пісні «Травневий зорепад – 2014» (м. Сквира)

Анастасія Мікуліна   зарекомендувала себе як талановита творча особистість. Дівчина неодноразово презентувала навчальний заклад на рівні міста та області, а також стала фіналісткою Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні «Травневий зорепад – 2014» (м. Сквира)

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print