Полтавський політехнічний ліцей

Легенда української пісні – Володимир Івасюк

В усі часи були талановиті, життєрадісні, вільнолюбні та хоробрі люди, які вирізнялись із-поміж інших та популяризували рідне, славлячи його. Серед таких – український поет, композитор, виконавець Володимир Івасюк. 4 березня цього року мало би виповнитися 75 років від дня його народження та 45 років з дня трагічної смерті. Творчість Володимира Івасюка вдихнула оновлюючу силу в легені нашого національного характеру – пісню.

Його життя – це згусток неймовірного таланту, величезної працьовитості й високої моральності. І сьогодні творчий доробок Івасюка лишається актуальним, його пісні знає молодь, а сучасні виконавці їх переспівують. Музика Івасюка не старіє, як ніколи не постаріє її автор, який посміхається до нас з портретів, завжди молодий і життєрадісний.

«Червона рута» Володимира Івасюка символізує Україну, її мову, пісню, одвічне прагнення до волі. Чари цієї небаченої в природі квітки торкнулися мільйонів сердець слухачів і залишилися там навіки символом душі Володимира Івасюка, а також національним символом України, як, скажімо, калина і тополя, як Дніпро і Карпати.

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print