Полтавський політехнічний ліцей

Гунько Сергій Володимирович

“Він поїхав на Схід, щоб у Полтаві й в усій Україні було спокійно”

У  Полтавському політехнічному ліцеї відбулася урочиста лінійка, на якій було передано гуманітарну допомогу викладачеві, а нині – учаснику АТО Сергієві Гуньку. Активісти учнівського самоврядування із першого вересня започаткували благодійну акцію “Збери посилку на Схід”. Викладачі й учні приносили бинти, вату, засоби особистої гігієни, теплий одяг, шкарпетки, військове взуття. Одна з учениць до посилки поклала Євангеліє. Майже всі вихованці закладу підготували листи й малюнки, а ще – патріотичні браслети для наших військових.
    Сергій Гунько повідомив, що волонтерська допомога нашим воїнам вкрай необхідна. Останнім часом популярності набирає адресна. Набагато зручніше, краще й ефективніше, якщо “гуманітарку” відсилають певній військовій частині. Тоді вона швидше буде направлена до пункту призначення. “Зараз батальйонам необхідні тепловізори, прилади нічного бачення. Проте ми вдячні небайдужим людям за будь-яку допомогу, адже відчуваємо підтримку й щирість земляків”, – говорить Сергій Володимирович. Він розповів, що військові часто отримують листи й малюнки від дітей. “У нас вони розміщені на стінах кожного поверху. Важко передати ті емоції, які сповнюють душу, коли повертаєшся виснаженим із бойового завдання і проходиш повз стіни з дитячими малюнками. Це справді додає і духовних, і фізичних сил”, – навіть тембр голосу змінився у військового.

    У Полтаві Сергій Гунько проходив лікування й реабілітацію після поранення. Звісно, учні політехнічного ліцею відвідували свого улюбленого вчителя. Він викладає близько десяти спецкурсів, пов’язаних із комп’ютерними технологіями й електромеханікою, є головою методичної комісії.
   “Я дітям завжди намагався прививати почуття справедливості, гордості за нашу країну. Тож думаю, що вони мене зрозуміють, адже суверенітет України треба захищати. На жаль, наше право жити у самостійній соборній державі дуже дорого коштує. Та Україна є і буде незалежною!” – наголосив викладач-військовий. Учні Сергія Володимировича Гунька високо цінують його вчинок. Зокрема Микола Романець говорить: “Він поїхав воювати на Схід, щоб у Полтаві й в усій Україні було спокійно. А наше завдання – забезпечити йому міцний тил”. Ірина Мороховець із гордістю заявила, що Сергій Володимирович – справжній герой.
    У педагога й патріота болить душа за Україну. Тож пішов боронити рідну землю добровольцем. Уже із середини травня він у зоні АТО. На фронті Сергій Гунько – заступник командира розвідувального підрозділу. Поруч із ним – дружина Тетяна, яка теж працює у політехнічному ліцеї викладачем прикладного та веб-дизайну. Влітку свою відпустку Тетяна провела разом із чоловіком на Сході. “Вона не просто туди поїхала, вона виконує важливі завдання”, – розповів Сергій.
   

за матеріалами газети “Зоря Полтавщини”

P.S. На жаль, Сергій Володимирович Гунько трагічно загинув в автокатастрофі 10 березня 2015 р.   Учні та викладачі пам’ятають Сергія Володимировича як розумну, чесну, розсудливу, принципову Людину, справжнього патріота своєї держави. Він став прикладом мужності для багатьох.

Facebook
Twitter
Telegram
Email
Print