Полтавський політехнічний ліцей

У вівторок, 1 лютого, розпочалася та триватиме до 9 березня реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Випускники шкіл 2022 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

• української мови;

• математики;

• історії України або іноземної мови;

• одного з навчальних предметів за вибором випускника.

Скорочений алгоритм реєстрації на ЗНО:

1. Ознайомитися з правилами прийому.

2. Визначитися з тим, які предмети ЗНО потрібні для складання ДПА та/або вступу до закладу вищої освіти.

3. Подати комплект реєстраційних документів у встановлені терміни до УРЦОЯО: копію паспорта, фотокартку, реєстраційну картку.

4.Отримати сертифікат ЗНО-2022.

Сертифікат ЗНО-2022 є документом, що підтверджує факт реєстрації для участі в ЗНО. Не пізніше 29 квітня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, в яких буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року проходитиме з 23 травня до 17 червня.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено до 30 червня на інформаційних сторінках учасників тестування.

Переглянути матеріали ЗНО 2022 (презентація)

За даним посилання знаходиться ПУТІВНИК УЧАСНИКА ЗНО 2022 – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування. У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді». 

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.