Полтавський політехнічний ліцей

Верховна Рада України прийняла закон, за яким здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА) та дала право Кабінету Міністрів у 2022 році провести вступну кампанію на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра за особливим порядком, визначеним центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. Проте, для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію Український центр оцінювання якості освіти отримує з бази даних реєстрації для участі в ЗНО.

У зв’язку з вищезазначеним інформуємо про те, що потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти у 2022 році вважається особа, яка заповнила реєстраційну картку, зібрала пакет реєстраційних документів і віддала його керівникові закладу освіти або самостійно надіслала до ХРЦОЯО.

Сертифікати ЗНО надсилатися до закладів освіти не будуть.

За повідомленням Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти у Кабінеті керівника закладу освіти буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок зареєстрованих здобувачів освіти.

Шановні випускники-2022, просимо проаналізувати дану інформацію, щоб надалі ви могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити міста, де ви будете перебувати на період тестування.

За подальшою інформацією слідкуйте на сайті нашого ліцею та на сайтіУЦОЯО!

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *