Полтавський політехнічний ліцей

Поради по догляду за шкірою обличчя взимку

Одна з основних функцій шкіри – захисна. А щоб бути захищеним, взимку необхідно підтримувати шкіру в порядку, бо вона зазнає дійсно екстремального впливу навколишнього середовища.

Зі зміною сезону змінюється і стан шкіри незалежно від її типу.

Зима – це морози і вітри. У таку погоду сальні залози виробляють менше шкірного жиру, а через сухість повітря в приміщеннях, що обігріваються відбувається різке погіршення гідро ліпідного (водного) балансу шкіри, порушується захисний бар’єр, загострюється чутливість. Шкіра починає лущитися, червоніти, з’являється відчуття дискомфорту – все це ознаки зневоднення. На стан шкіри також впливає і внутрішня перебудова організму, пов’язана з сезонними гормональними коливаннями, що змінюють обмін речовин в шкірі.

Тому і програма догляду за шкірою взимку інша!

ОЧИЩЕННЯ

Взимку очищувати шкіру потрібно особливо м’якими засобами, які не змивають з неї захисного шару жиру. Зазвичай вони не дуже добре піняться, і тому може здатися, ніби вони погано очищають, але це не так. Обирайте засоби для схильної до сухості шкіри, навіть якщо вона здається достатньо зволоженою.

ТОНІЗАЦІЯ

Після очищення обличчя необхідно подбати про тонізації шкіри. Взимку слід відмовитися від застосування косметичних засобів, що містять спирт. Вибирайте в зимову косметичку тонік для нормальної шкіри – він буде і зволожувати, і тонізувати шкіру, не пересушуючи.

ЗВОЛОЖЕННЯ

Двічі на день користуватися зволожуючими кремами, процес можна сповільнити. Хороший крем містить водоутримувачі: гліцерин, бутиленгліколь, гіалуронову кислоту, а також олії та силікони. Перші зволожать верхні шари шкіри, а другі створять на ній тонку плівку, яка не дасть волозі швидко випаруватися.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Якщо шкіра настільки суха, що креми не допомагають, можна звернутися до косметологів. Біоревіталізація – процедура, під час якої в шкіру (неглибоко) вводять гіалуронову кислоту – речовину, що відповідає за зволоженість. Це майже безболісно. Робити біоревіталізацію потрібно виключно в спеціалізованих клініках. Мета цієї процедури – не тільки зволожити, а й вирівняти тон, розгладити дрібні зморшки й освіжити.

Матеріали для вас підготували учні груп № 10, 12,

Майстри в/н Онішко А.В., Бондаренко О.А.,

викладач Голобородько О.О. 

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *