Полтавський політехнічний ліцей

Доглядові засоби потрібно наносити за півгодини до виходу на вулицю. Чи так це?

При нанесенні догляду їх температура підвищується за рахунок розтирання між пальців і від температури шкіри обличчя. В результаті температури засобу і шкіри порівнюються, складаючи 36 градусів. Це додатковий механізм для вбирання і активації роботи засобу. Очевидно, що при такій температурі воно замерзнути не може. Води в ньому мало, а зволожуючих компонентів (ліпідів, цукрів), які не замерзають, багато. Більш того, зараз створені спеціальні зволожуючі засоби для догляду за обличчям взимку. Формула з натуральними оліями оберігає шкіру від неприємного почервоніння за холодної вітряної погоди. Проте всі доглядові засоби взимку потрібно наносити мінімум за півгодини до виходу, щоб вони встигли вібратися, подіяти і захистити шкіру на морозі.

А ще, взимку можна допомогти шкірі не тільки косметикою та спеціальними процедурами. Зволожувач повітря помітно полегшує життя в холоди, і не тільки для шкіри. Приємний бонус – з ним значно знизиться подразнення очей.

Немаловажним також є і харчування: Збалансоване харчування забезпечить нормальний обмін речовин в організмі і сприятливо вплине на стан шкіри. Вітамін А відповідає за еластичність шкіри, вітамін В сприяє регенерації клітин шкіри, її зволоження, вітамін С сприяє утворенню колагену, який робить шкіру пружною, а вітамін Е прискорює процес відновлення шкіри. Всі ці вітаміни присутні в продуктах харчування.  

Звісно ж взимку не потрібно забувати про маски, застосування яких допоможе справитися з проблемами шкіри даної пори року.

Ось декілька простих рецептів:

1. Для будь-яких типів шкіри можна використовувати бананову маску для обличчя взимку. Щоб приготувати таку маску вам знадобитися подрібнити банан до виду пюре і розбавити його з ложкою денного зволожуючого крему. Для кращого ефекту додайте в суміш сік лимона і пару крапель рослинної олії. Таку маску можна використовувати як для обличчя, так і для рук

2. Хороший ефект також має сирна маска. Сир потрібно розбавити з чаєм і не на довго нанести на обличчя.

3. Для жирної шкіри ідеально підійде маска з яєчного білка з лимонним соком і цедрою. Суха ж шкіра краще сприймає маски на основі овочів і фруктів. Так, кращим рішенням для сухої шкіри стане маска для обличчя взимку на основі трав (подорожника, м’яти і ромашки) і яблучна.

4. Маска з вівсяних пластівців. 3-4 ст. ложки вівсяних пластівців потрібно залити гарячим молоком і ретельно перемішати, і, теплою, накласти на обличчя. Через 15-20 хвилин маску змити теплою водою. Вівсяна маска допоможе пом’якшить та зволожить суху, обвітрену й огрубілу шкіру.

5. Маска з моркви та яєчного жовтка. 2-3 середні морквини натерти на дрібній тертці, додати один яєчний жовток, перемішати. Нанести маску на обличчя і тримати 10-15 хвилин. Змити теплою водою.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *