Полтавський політехнічний ліцей

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Вони не були військовими, які загинули під час воєнних дій. Вони були тими, кому не байдуже майбутнє України.

Згадуючи трагічні дні масових розстрілів протестувальників на Майдані Незалежності у Києві 18-20 лютого 2014 року ми увічнюємо пам’ять тих, хто віддав життя за свободу і гідність людини, нації, держави.

Саме 20 лютого у середмісті Києва загинуло найбільше людей. Пізніше їх імена занесуть до пантеону Героїв Небесної Сотні. Офіційне число тих, хто до неї належить, – 107 осіб. Люди різної національності, віку, освіти з усіх регіонів України та з-за кордону, успішні підприємці й незаможні пенсіонери, науковці, митці, студенти….

Наймолодшому, Назарію Войтовичу, було 17. Найстаршому, Іванові Наконечному, – 82 роки.

Їхні смерті не марні. Вони змінили свідомість українців. Бо за найвищі цінності – людську честь, гідність, єдність і право на самовизначення віддали вони свої життя. Герої не вмирають!

Революція Гідності стала ключовим моментом творення нової України. В умовах інформаційної війни, яка триває, не піддавайтеся на фейки і маніпуляції, якими прагнуть знівелювати цінності майдану. Надто висока ціна сплачена за нашу свободу! Тепер наше завдання – відстоювати власні права і свободи та суверенітет, цілісність і європейський шлях України!

Викладачка історії та суспільних дисциплін О. Єрмолаєва

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на twitter
Twitter
Спільний доступ на telegram
Telegram
Спільний доступ на print
Print
Спільний доступ на email
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.